Kurtyny przemysłowe pcv


Kurtyny przemysłowe z pcv to rodzaj kurtyn, w których stosowane są pasy wykonane właśnie z materiału pcv, jak wskazuje nazwa.

Takie kurtyny mają szereg zalet, dla których warto je stosować. Stanowią one dodatkową barierę dla hałasu, co będzie niewątpliwie dużą zalet w wielkich zakładach przemysłowych, mogą też stanowić przeszkodę dla pyłu i różnego rodzaju substancji lotnych co podniesie komfort pracy i jakość powietrza. Kurtyny PCV. Posiadają też zalety zwykłych drzwi, jak na przykład lepsze utrzymywanie docelowej temperatury w pomieszczeniu czy też ochrona przed przeciągiem.

Kurtyny są zbudowane z pasków, są one zazwyczaj dość cienkie, dzięki czemu pracownicy nie będą mieli problemu przechodząc przez nie. Dodatkowo kurtyna paskowa, skrajne końce ma przeważnie wyraźnie oznakowane kolorem, co podnosi bezpieczeństwo.

Kurtyna paskowa może być zamocowana w wielu miejscach, ponieważ istnieją różne rodzaje kurtyn, przeznaczone do montażu w niskich temperaturach, kontaktu z żywnością. Ponadto są one łatwe i szybkie w montażu

Polecane: otwieranie samochodów Gdańsk.